شرکت ویکا به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه تولید تجهیزات ابزار دقیق شناخته می شود و به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها ادعا دارند که نمایندگی ویکا در تهران یا در ایران هستند. این شرکت تنوع محصول بسیار بالایی دارد و اکثر ابزار های آن ها به شکلی هستند که می‌توانند صنایع مختلف پالایشگاهی و صنعتی را پوشش دهند. بنابراین طبیعی است که در بسیاری از چالش ها از محصولات شرکت ویکا استفاده شود و در حقیقت به اعتبار و سابقه این برند اطمینان شود. ما هم برای اینکه بتوانیم اطلاعات بهتر و دقیق‌تری در مورد نمایندگی ویکا و شرایط فعالیت آنها در ایران ارائه دهیم، در مورد تاریخچه و سابقه این شرکت صحبت خواهیم کرد و سپس زمینه‌های فعالیت آنها در ایران را ذکر می‌کنیم. شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش انواع محصولات ویکا در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید محصولات ویکا و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات ویکا در ایران با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا که نمایندگی ویکا در ایران است تماس بگیرید.

نمایندگی ویکا در ایران

معرفی شرکت ویکا

 شرکت ویکا (Wika) یک شرکت آلمانی قدیمی و معتبر است که فعالیت آنها به بیش از ۶۰ سال بر می گردد و در حال حاضر به عنوان یک شرکت مشهور و متخصص در زمینه تولید تجهیزات ابزار دقیق و در زمینه تکنولوژی های اندازه گیری شناخته می شود. این شرکت بر پایه افزایش بهره‌وری در حال رشد، فناوری نوآورانه در هنگام تولید محصولات جدید و همچنین پیشنهاد راه حل های سیستمی مختلف توانسته به سطح اعتبار بالایی در سطح دنیا برسد. قابلیت اطمینان محصولات و عکس العمل مناسب نسبت به چالش های بازار باعث شده که اکثر کشورها به دنبال ایجاد نمایندگی ویکا در کشور خود باشند.

محصولات شرکت ویکا در گروه های مختلفی قرار می گیرند که هم می توانند پارامترهای فیزیکی موثر بر یک سیستم را اندازه‌گیری کنند و هم از روش‌های مختلفی برای گزارش و نشان دادن نتایج خود بهره ببرند. از طرف دیگر شما می توانید بررسی شرکت و نمایندگی ویکا را بر مبنای محصولات، پوشش دهی صنایع مختلف و همچنین پشتیبانی از حوزه های مختلف انجام دهید. این ویژگی ها باعث شده که شرکت ویکا به عنوان یک شرکت آلمانی در بیش از ۴۰ کشور دنیا فعالیت داشته باشد و تولید محصولات خود را در دو کشور آلمان و لهستان انجام دهد.

مروری بر تاریخچه شرکت ویکا

 فعالیت اولیه شرکت ویکا به سال ۱۹۶۰ میلادی بر می گردد که در آن زمان یک شرکت کوچک با سطح فعالیت محدود محسوب می‌شد. تغییرات شرکت در طول بیش از ۶۰ سال گذشته باعث شده که در حال حاضر ۴۳ شرکت تابعه و نمایندگی ویکا در کشورهای مختلف وجود داشته باشد و به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ابزار دقیق شناخته شود. ارائه امکانات پیشرفته تولید در تمامی بازارهای مرکزی، تعمیر و نگهداری تاسیسات مختلف، نصب و راه اندازی تجهیزات و همچنین وجود گروه‌های آموزش‌دیده برای خدمات اضافی باعث شده که شرکت ویکا در سرتاسر جهان به عنوان یک برند معتبر شناخته شود.

زمینه های فعالیت شرکت ویکا

برای اینکه ما با زمینه‌های فعالیت و همچنین خدمات ارائه شده توسط نمایندگی ویکا در ایران بیشتر آشنا شویم می‌توانیم وضعیت فعالیت آنها را بر مبنای محصولات مختلف بررسی کنیم. در حال حاضر محصولات این شرکت در زمینه فشار، دما، سطح، نیرو، شدت جریان و کالیبراسیون هستند. از طرف دیگر هر کدام از این محصولات به گروه‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود که به عنوان مثال در مورد گروه فشار شما با محصولاتی مانند گیج فشار ویکا، سنسور فشار ویکا، سوئیچ فشار ویکا، ترانسمیتر ها و سایر تجهیزات جانبی مرتبط با گروه فشار مواجه هستید. همین دسته بندی ها برای سایر فاکتورها مانند دما و سطح و نیرو هم وجود دارد و به همین دلیل می توانیم محصولات شرکت ویکا را به عنوان کاملترین گروه در بازار معرفی کنیم.

اما می‌توانیم فعالیت شرکت و نمایندگی ویکا را از لحاظ صنایع مختلف نیز مورد بررسی قرار دهیم که صنعت تولید نفت و گاز در پالایشگاه، ساخت تجهیزات ماشین آلات، تولید تجهیزات صنعتی و پزشکی، فعالیت در حوزه نیمه رساناها و همچنین فعالیت در حوزه پتروشیمی و استخراج نفت اشاره کرد. با این تفاسیر کشورهایی که توانایی ایجاد نمایندگی رسمی ویکا را داشته باشند می‌توانند اطمینان داشته باشند که از محصولات باکیفیت شرکت ویکا تحت شرایط استاندارد و به صورت اورجینال بهره خواهند برد. پرکاربردترین محصولات شرکت ویکا، محصولات زیر می باشند:

نمایندگی ویکا در ایران

با توجه به اینکه بیش از ۶۰ سال از فعالیت شرکت ویکا در زمینه تولید تجهیزات ابزار دقیق می‌گذرد، شاید معرفی کردن یک شرکت خاص به عنوان نمایندگی رسمی ویکا در ایران توجیه چندانی نداشته باشد و بیشتر شرکت ها به صورت مقطعی فعالیت کرده اند. از طرف دیگر امکان واردات محصولات چینی به صورت کپی تقلبی برای محصولات ویکا وجود دارد و به همین دلیل پیدا کردن نمایندگی ویکا می‌تواند بسیار مهم و تاثیرگذار باشد.

ما در گروه ابزار سنجش آریا این شانس را داشته ایم که به عنوان نمایندگی شرکت ویکا در تهران و در ایران فعالیت کنیم و انواع محصولات این شرکت در حوزه‌های مختلف را وارد کنیم. اگر به محصولات مختلف ما در زمینه اندازه گیری فشار یا اندازه گیری دما و سطح مراجعه کنید می‌بینید که اکثر محصولات شرکت ویکا در بین محصولات ما هستند و کاملا از برند اورجینال و اصلی تهیه شده اند.

فعالیت ۲۰ ساله ما در زمینه واردات و فروش تجهیزات صنعتی و همچنین تجهیزات ابزار دقیق این امکان را به وجود آورده که بتوانیم به خوبی اصلی بودن تجهیزات وارداتی شرکت ویکا را تشخیص دهیم و به همین دلیل محصولات اورجینال و اصلی را به مشتریان خود تحویل می دهیم. تجهیزات مختلفی مانند ترانسمیتر فشار ویکا، ترانسمیتر دما ویکا، ترانسمیتر اختلاف فشار ویکا و بسیاری دیگر از محصولات تولیدی این شرکت در بین محصولات ما وجود دارد که شما می توانید با مطالعه هر کدام از آنها به ویژگی های اصلی محصول برسید.

در انتها باید به این نکته اشاره کنیم که تجهیزات تولیدی شرکت ویکا در حوزه های مختلف مانند حوزه های پزشکی، حوزه های پالایشگاهی و حوزه‌های صنعتی کاربرد دارند و به همین دلیل تقاضا برای محصولات آنها بسیار بالاست. این موضوع باعث می شود که فرصت برای فروش محصولات غیر اورجینال و تقلبی به وجود بیاید و به همین دلیل اهمیت نمایندگی ویکا در ایران بسیار مهم است. شما اگر به دنبال محصولات اورجینال و اصلی شرکت ویکا هستید می توانید به طور مستقیم با ما در گروه ابزار سنجش آریا در تماس باشید تا کارشناسان ما اطلاعات دقیق و کامل را در مورد محصولات آنها در اختیار شما قرار دهند.