پرشر ترانسمیتر wika o10 یکی از محصولات شرکت ویکا در اندازه گیری فشار و انتقال نتیجه آن به اتاق کنترل است که با توجه به شرایط فنی آن در حوزه های مختلفی به کار گرفته می شود. این ترانسمیتر فشار ویژگی های مشترکی نسبت به ترانسمیترهای سری s دارد و در برخی جزئیات هم تفاوتهایی بین آنها دیده می شود. اتفاقا همین تفاوت‌ها هستند که به شما در جریان انتخاب پرشر ترانسمیتر ویکا کمک می کند و می توانید بهترین و مناسب ترین گزینه را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. بنابراین ما هم در ابتدا سعی می‌کنیم که یک توصیف کلی از پرشر ترانسمیتر wika o10 داشته باشیم و در ادامه به برخی از ویژگی های فنی و کاربردهای این محصول در صنعت و در حوزه پتروشیمی و پالایشگاه اشاره کنیم. شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش ترانسمیتر فشار ویکا O10 WIKA در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید ترانسمیتر فشار ویکا او 10 و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پرشر ترانسمیتر ویکا O10 با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا تماس بگیرید.

مشخصات پرشر ترانسمیتر wika o10

پرشر ترانسمیتر wika o10 یکی از محصولاتی است که برای کاربردهای مختلف صنعتی طراحی شده است. امکان استفاده از طیف وسیعی از اتصالات فرآیندی و الکتریکی و همچنین امکان استفاده از آن در محدوده وسیعی از سیگنال خروجی و فشار باعث شد که این گروه از ترانسمیترها به عنوان یک گروه مجزا و پرکاربرد شناخته می‌شود. ترانسمیتر فشار wika o10  برنامه‌های کاربردی که در آن از آب به عنوان محیط اصلی استفاده می‌شود توصیه می گردد و در این شرایط ایمنی ۵ برابر در برابر فشار و در برابر شرایط چگالی به وجود می‌آورد.

 با توجه به مشخصات فنی، ویژگی های کلی محصول و همچنین قیمت آن، پرشر ترانسمیتر wika o10 به طور مطلوب برای برنامه هایی که نیاز به مقدار فشار نزدیک به ۶۰۰ بار را دارند مناسب است و به همین دلیل  محدوده کاربردی آنها به همین سطح فشار محدود می شود. مدل wika o10  از ترانسمیترهای فشار شرکت ویکا به طور خاص برای نیاز بازارهای جهانی طراحی شده است و به همین دلیل در واحدهای بین المللی تاییدات مربوطه برای بازارهای آمریکای شمالی و کشور روسیه دریافت کرده است.

 در نهایت در مورد پرشر ترانسمیتر wika o10  می توان به استفاده از استنلس استیل به عنوان ماده اولیه ساخت بدنه اشاره کرد که از چند جهت برای این ابزار اهمیت دارد. استنلس استیل باعث می‌شود که شرایط خورنده کمترین تاثیر ممکن بر روی بدنه خارجی ترانسمیتر فشار ویکا داشته باشند و حتی تحت تاثیر فشارهای مکانیکی قرار نگیرد. به همین دلیل هم در کشورهای سرد مانند روسیه و هند و در مناطق مرطوب مانند کشورهای استوایی امکان استفاده از این محصول وجود دارد.

برنامه های کاربردی با وجود پرشر ترانسمیتر wika o10

 با توجه به ویژگی های فنی و غیرفنی ذکر شده برای ترانسمیتر فشار wika o10 می توان از آن در بخش‌های مختلفی استفاده کرد.از جمله کاربردهای این محصول می‌توان به برنامه‌های صنعتی هیدرولیک و پنوماتیک، پمپ و کمپرسور، صنایع ساخت ماشین، خدمات ساختمانی و همچنین برخی کاربردهای خاص اشاره کرد. کاربرد این محصول بیشتر تحت تاثیر محدوده فشاری قابل پشتیبانی توسط سیستم مبدل ترانسمیتر قرار دارد که با توجه به استفاده از سنسور دیافراگمی، کاربردهای آن هم متغیر هستند.

ویژگی های فنی در انتخاب پرشر ترانسمیتر نقش دارند

زمانی که شما قصد خرید ترانسمیتر فشار ویکا برای کاربرد صنعتی یا غیر صنعتی خود دارید، لازم است که به برخی اطلاعات فنی در این زمینه اشاره کنید تا فروشنده بتوانند محصول مورد نظر را با توجه به نیاز شما پیشنهاد دهد. محدوده اندازه گیری فشار برای  پرشر ترانسمیتر wika o10  از ۰ تا ۶ بار برای فشار ورودی تا ۶۰۰ بار برای فشار ورودی متغیر است. اگرچه ممکن است این میزان وسعت اندازه گیری فشار در سطح محصولاتی مانند ویکا A10 نباشند اما باز هم محدوده وسیعی محسوب می‌شود.

صحت بالا و میزان خطای پایین از دیگر ویژگی‌های ترانسمیتر فشار wika o10 است که می توان به عنوان یک نقطه قوت به آن اشاره کرد. بررسی‌های ما نشان می‌دهد که این ترانسمیتر فشار نمی توانند اندازه گیری و تشخیص فشار را با خطای کمتر از 0.5 درصد انجام دهد که برای این محصول فوق العاده مناسب است. در ضمن از این ترانسمیتر در سیگنال های صنعتی استاندارد استفاده می شود که کاربرد آن را بسیار بهتر و مناسب‌تر می‌کند. از دیگر موارد قابل اشاره در این محصول می‌توان به شدت جریان خروجی بین ۴ تا ۲۰ میلی آمپر اشاره کرد که تقریباً در همه ترانسمیتر های فشار ویکا یکسان است.

 در نهایت باید به استفاده از نوع اتصال BSP 1/4 در این ترانسمیترها اشاره کنیم که طبیعتا نمی‌توانند در بخش‌های مختلف صنعتی به کار گرفته شود.این نوع اتصال از نوع نری است که اندازه کوچکی دارند و به عنوان حامی برای مبدل و سنسور فشار عمل میکند. در حقیقت مبدل فشار این ابزار در داخل محل اتصال دستگاه قرار دارند و نقش حمایتی برای آن را دارد.

خرید پرشر ترانسمیتر wika o10

برای خرید ترانسمیترهای فشار ویکا راهکارهای مختلفی وجود دارد که یکی از آنها مراجعه حضوری به شرکت ها و فروشگاه های عرضه کننده این محصولات است. این روش اگر چه به شما در تشخیص اورجینال بودن محصول کمک میکند اما متاسفانه در بیشتر نقاط دسترسی به این فروشگاهها وجود ندارد. به همین دلیل خرید اینترنتی از شرکت ها می تواند راهکار بهتری باشد. در جریان خرید اینترنتی پرشر ترانسمیتر wika o10 شما می توانید ویژگی محصول را به طور کامل مطالعه کنید و سپس با کارشناسان شرکت مورد نظر تماس بگیرید تا شما را برای خرید آماده کنند. فقط به این نکته توجه داشته باشید که به سراغ یک فروشنده معتبر بروید.

قیمت پرشر ترانسمیتر wika o10

 این یک واقعیت در بازار ایران است که محصولات وارداتی به شدت تحت تاثیر شرایط واردات و همچنین تغییرات نرخ ارز قرار می‌گیرند.بنابراین شما در اکثر وبسایت ها و فروشگاهها قیمت مشخص و قطعی برای این محصولات نمی‌بینید و اغلب آنها از گزینه «تماس بگیرید» استفاده می کنند. از آنجایی که این محصولات از دو کشور آلمان و لهستان وارد می‌شوند، برای اطلاع از قیمت ترانسمیتر فشار wika o10 شما هم باید سعی کنید با بخش فروش شرکت های مورد نظر تماس بگیرید. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که ممکن است برای پرشر ترانسمیتر wika o10 در سطح بازار نمونه کپی و غیر اصلی وجود داشته باشد و باید حتماً به اورجینال بودن آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.