شرکت ابزار سنجش آریا، نمایندگی رسمی شرکت مدکو کانادا در ایران می باشد.

کمپانی مدکو Madeco از سال 2005 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع مختلفی از تجهیزات و ابزار های دقیق سنجش در کشور کانادا شروع کرده است و به خاطر تلاش های فراوان و ارائه محصولات با کیفیت و دقت بالا، به طور پیوسته در حال رشد است. این شرکت محصولاتی با ویژگی های متفاوت تری نسبت به رقبا ارائه داده است و به دلیل اینکه قیمت محصولات خود را پایین تر از سایر تامین کنندگان تعیین کرده است دارای نسبت فروش بیشتری نسبت به رقبا است.

شرکت مدکو همواره به کنترل کیفیت و رضایت مشتری اهمیت داده است و به همین دلیل برای تمامی محصولات خود فرم تست کالا تهیه کرده است که نشان دهنده این است که تمامی محصولات خود را تست کرده و سپس برای مشتریان ارسال می کند. با توجه به تمایل مشتری ، می توان کالای مورد نظر را در محیط صنعتی انتخابی مشتری تست کرد و دموی آن برای مشتری ارسال خواهد شد تا با خیال راحت بتوانند محصول مورد نظر را خریداری کنند و اطمینان داشته باشند که به درستی و دقت کار خواهد کرد.

تمامی محصولات خریداری شده از شرکت مدکو شامل 12 ماه گارانتی تعمیر و تعویض از تاریخ فروش خواهند بود. همچنین در تمام مدت زمان ضمانت محصول، دستمزدی برای تعمیرات و یا مبلغی در ازای تعویض قطعات دریافت نخواهد شد و صرفا هزینه حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه ها و ایاب ذهابی که برای آن ها در نظر گرفته شده است دریافت خواهد شد و به عهده مشتری است.