گیج اختلاف فشار ویکا به عنوان یکی از تجهیزات ابزار دقیق در بخش‌های مختلف صنعت و پالایشگاه به کار برده می شود و تنوع بالایی برای کاربردهای مختلف دارد. دی پی پرشر گیج یا گیج اختلاف فشار از جمله تجهیزاتی است که وجود آن در پروژه‌های صنعتی و پالایشگاهی بسیار مهم است و به ما امکان کنترل و رصد فشار را می دهد. نسل اولیه این ابزار ها به شکل تجهیزات ساده و معمولی بودند، اما در حال حاضر نمونه های پیشرفته و دیجیتالی آنها در بازار وجود دارد که گیج اختلاف فشار ویکا یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین آنها در سطح بازار است. شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش گیج اختلاف فشار ویکا WIKA در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید گیج اختلاف فشار ویکا و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت گیج اختلاف فشار ویکا با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا تماس بگیرید.

گیج اختلاف فشار ویکا

خرید گیج اختلاف فشار ویکا

با توجه به مدل های گیج اختلاف فشار ویکا و همچنین ویژگی هایی که در مورد گیج اختلاف فشار ویکا آورده شد احتمالاً شما هم به این نتیجه رسیده که تنوع آنها بسیار بالاست و ما با ابزارهای پرکاربرد مواجه هستیم. این نوع گیج از گیج فشار ویکا متفاوت است. اما اگر توجه کرده باشید بیشتر سایت های فارسی زبان و شرکت ها تمایلی به ارائه قیمت دقیق این محصولات در سایت خود ندارند و بیشتر آنها از گزینه تماس استفاده کردند. این ابزار ها توسط شرکت ویکا در دو کشور آلمان و لهستان تولید می‌شوند و برای عرضه در ایران نیاز به واردات آنها با دلار است. این وضعیت باعث می‌شود که قیمت آنها به شدت تحت تاثیر تغییرات نرخ ارز قرار بگیرد و به همین دلیل شرکت ها نمی توانند قیمت ثابت و پایه برای آنها تعیین کنند. پس توصیه ما این است که برای اطلاع از قیمت پرشر گیج ویکا حتما با شرکت فروشنده تماس بگیرید و از آنها بخواهید که لیست قیمت محصولات را در اختیار شما قرار دهند.

 در این مطلب تلاش کردیم که به کلیه اطلاعاتی که در خرید گیج اختلاف فشار ویکا نیاز دارید اشاره کنیم و گزینه های مختلفی را پیش روی شما قرار دهیم. طبیعی است که در برخی زمینه‌ها شما دچار ابهام شوید یا به اطلاعات دقیقی در این زمینه دسترسی نداشته باشید. بنابراین سعی کنید که در جریان بررسی و انتخاب این ابزار ها حتماً با افراد آموزش دیده و حرفه‌ای مشورت کنید تا با اطلاعات دقیق و مستند برای خرید آنها اقدام کنید. شرکت ابزار سنجش آریا نمایندگی ویکا در ایران می باشد.

گیج اختلاف فشار ویکا 732.14

در ساخت بدنه گیج اختلاف فشار ویکا 732.14 از استنلس استیل با مقاومت بالا در برابر خوردگی و ضربه استفاده شده و از سیستم دیافراگم برای اندازه گیری فشار استفاده شده است. این گیج اختلاف فشار برای مایعات و سیالات مختلف در محیط های تهاجمی استفاده می شود و امکان به کار بردن آن بین ۳۰ تا ۴۰ بار وجود دارد. این مدل از محصولات شرکت ویکا را می توان به صورت افقی و عمودی نصب کرده و اندازه صفحه آن بین ۱۰۰ و ۱۶۰ میلیمتر است.

گیج اختلاف فشار ویکا 732.51

مدل 732.51 از گیج اختلاف فشار ویکا برای نصب در محیط های خورنده و همچنین برای اندازه گیری فشار مایعات و گازهای با ویسکوزیته پایین استفاده می شود. این گیج فشار می تواند محدوده فشار بین ۳۰ تا ۴۰ بار را به خوبی پوشش دهد و اندازه صفحه آن به دو صورت ۱۰۰ میلیمتر و ۱۶۰ میلیمتر است. بیشتر قسمتهای بدنه این ابزار از جنس استنلس استیل است که در کنار آن مونل به کار گرفته شده که مقاومت بالایی دارد. این ابزار قابلیت اتصال از زیر یا همان اتصال افقی را داشته و محدوده دمایی مهم منفی ۲۰ تا مثبت ۶۰ درجه سانتیگراد را پوشش می دهد.