ترانسمیتر فشار تفاضلی مدل Eja110 از برند یوکوگاوا ساز و کار جالبی دارد و در آن یک سنسور با قابلیت تنظیم بر روی رنج های مختلف به کار گرفته شده است. این ویژگی باعث می شود که اتاق کنترل به راحتی امکان تنظیم سنسور برای اندازه گیری اختلاف فشار در سطوح مختلف را داشته باشد و به همین دلیل کاربرد آنها محدودیت کمتری دارد. بر خلاف مدل های قبل، سنسور استفاده شده در این مدل امکان تنظیم را دارد و مقادیر دریافتی شدت جریان خروجی آن بین ۴ تا ۲۰ میلی آمپر متغیر است. شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش ترانسمیتر اختلاف فشار یوکوگاوا در تهران و شهرستان ها می باشد. این ترانسمیتر به دو مدل اصلی EJA110A و EJA110E تقسیم می شود. برای خرید ترانسمیتر اختلاف فشار یوکوگاوا و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت ترانسمیتر تفاضلی یوکوگاوا با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا تماس بگیرید.

ترانسمیتر اختلاف فشار یوکوگاوا Eja110

در ترانسمیتر اختلاف فشار یوکوگاوا مدل Eja110 از چدن برای ساخت بدنه و از استنلس استیل برای ساخت بخش‌های داخلی آن استفاده شده است. کپسول استفاده شده در این ترانسمیترها از جنس استیل است و به همین دلیل به راحتی برای محدوده های فشاری مختلف امکان کاربرد دارد. جالب است بدانید که این ترانسمیترها برای اندازه گیری متغیرهای مختلفی مانند فشار، سطح، شدت جریان و اختلاف فشار به کار گرفته می شوند و به همین دلیل به یک گزینه محبوب تبدیل شدند.

 ترانسمیتر اختلاف فشار یوکوگاوا Eja110 دارای یک نمایشگر دیجیتالی است و در سه گروه برین، هارت و فیلدباس تولید شده است. بنابراین به راحتی می توانند نتایج اختلاف فشار اندازه گیری شده را به اتاق کنترل انتقال دهد و این کار اپراتورها و تکنسین های صنعتی را بسیار راحت تر می کند.