پرشر گیج ویکا توسط شرکت ویکا تولید می‌شود و به عنوان یکی از دقیق ترین و با کیفیت ترین ابزارها در اندازه گیری فشار شناخته می شود. تنوع بالا در طراحی بدنه و شکل اندازه گیری فشار، کیفیت بالای متریال استفاده شده در ساخت گیج و همچنین استفاده از مکانیزم های مختلف برای اندازه‌گیری فشار باعث شد که این محصولات طرفدار زیادی داشته باشد. به همین دلیل است که محبوبیت آنها در سطح بسیار بالایی بوده و به عنوان یک ابزار مناسب برای اندازه گیری فشار در پروژه های صنعتی و پالایشگاهی انتخاب می‌شوند. شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش گیج فشار ویکا WIKA مدل های 232.50 ، 232.50.100 ، 232.50.160 در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید پرشر گیج ویکا و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت گیج فشار ویکا با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا تماس بگیرید.

گیج فشار ویکا 232.50

گیج فشار ویکا 232.50

این مدل از گیج فشار ویکا با بدنه تمام استیل ساخته شده و سه سایز ۶۳ میلیمتر، ۱۰۰ میلی متر و ۱۶۰ میلی متر از آن در بازار موجود است. از این ابزارها می توان برای محدوده فشاری بین ۱ تا ۱۶۰۰ بار استفاده کرد و امکان نصب آن به صورت عمودی و افقی وجود دارد. عملکرد اندازه گیری فشار در این ابزار به صورت عقربه ای و با کمک لوله بوردون بوده و از نوع خشک و روغنی است. در ضمن از آن برای اندازه گیری فشار گاز، مایعات و هوا استفاده می شود و دمای کاری آن بین ۲۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد متغیر است.

گیج فشار ویکا 232.50

  • کشور سازنده : آلمان
  • وضیعت محصول : نو
  • اصالت جنس : اصلی
  • گارانتی : 
  • مرجوعی : 

 

گیج فشار ویکا 232.50.100

این گروه از محصولات ویکا در سه مدل اتصال از زیر به صورت عمودی، اتصال از پشت به صورت افقی و اتصال از پشت با فلنج و تابلویی تولید شده اند. برای ساخت بدنه این محصولات از فولاد استفاده شده و تولید آنها در کشورهای آلمان و لهستان صورت می‌گیرد. قطر صفحه این پرشر گیج ۱۰۰ میلیمتر بوده و قادر به اندازه گیری فشار بین ۱ تا ۱۰۰۰ بار است. در این ابزارها امکان اتصال به دیافراگم هم فراهم شده است

گیج فشار ویکا 232.50.160

مدل 232.50.160 از پرشر گیج ویکا دارای یک صفحه با قطر ۱۶۰ میلیمتر است که می تواند فشار بین خلا تا ۱۶۰۰ بار را اندازه‌گیری کند و امکان اتصال آن به صورت افقی و عمودی وجود دارد. این پرشر گیج دارای قابلیت اتصال به دیافراگم بوده و برای ساخت بدنه آن از استیل استفاده شده است. صفحه استفاده شده در این ابزار از جنس آلومینیوم بوده و در برابر خوردگی و رطوبت و مواد روغنی مقاوم است.