پرشر گیج ویکا توسط شرکت ویکا تولید می‌شود و به عنوان یکی از دقیق ترین و با کیفیت ترین ابزارها در اندازه گیری فشار شناخته می شود. تنوع بالا در طراحی بدنه و شکل اندازه گیری فشار، کیفیت بالای متریال استفاده شده در ساخت گیج و همچنین استفاده از مکانیزم های مختلف برای اندازه‌گیری فشار باعث شد که این محصولات طرفدار زیادی داشته باشد. به همین دلیل است که محبوبیت آنها در سطح بسیار بالایی بوده و به عنوان یک ابزار مناسب برای اندازه گیری فشار در پروژه های صنعتی و پالایشگاهی انتخاب می‌شوند. شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش گیج فشار ویکا WIKA مدل های 233.50 ، 232.50.160 در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید پرشر گیج ویکا و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت گیج فشار ویکا با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا تماس بگیرید.

گیج فشار ویکا 233.50

این دسته از محصولات پرشر گیج ویکا در سه اندازه ۶۳ میلیمتر، ۱۰۰ میلی متر و ۱۶۰ میلی متر به بازار عرضه شده اند که دقت آنها از یک تا 1.6 متغیر است. این ابزارها می توانند محدوده فشاری بین خلأ تا 1000 بار را پوشش دهند و بهترین دمای محیط برای نصب آنها بین منفی ۴۰ درجه سانتیگراد تا مثبت ۶۰ درجه سانتیگراد است. برای ساخت بدنه این گیج فشار از استنلس استیل ۳۱۶ استفاده شده است و امکان اتصال آن به صورت افقی و عمودی وجود دارد.

گیج فشار ویکا 233.50.160

گیج فشار ویکا مدل 233.50.160  به طور ویژه در اندازه ۱۶۰ میلی متر ساخته شده است که برای مطالعه فشار اندازه گیری شده از مسافت دور بهترین انتخاب ممکن است. این ابزار می تواند محدوده فشاری بین خلا تا ۱۶۰۰ بار را به خوبی پوشش دهد و به همین دلیل به عنوان یک ابزار پرکاربرد استفاده می شود. بهترین دمای محیط  به کارگیری این ابزار بین منفی ۴۰ تا مثبت ۶۰ درجه سانتیگراد متغیر است به همین دلیل در پروژه‌های زیادی در مناطق سردسیری و گرمسیری قابل استفاده است. بخش اصلی بدنه این ابزار از جنس استنلس استیل است که در برابر خوردگی و ضربه مقاوم است اما در کنار آن از مونل هم استفاده شده تا کیفیت آن به مراتب بالاتر برود.