ترانسمیتر دما روزمونت 644 یکی از محصولات شرکت روزمونت که اکنون زیرمجموعه ای از شرکت امرسون می باشد است که برای اندازه گیری حرارت در سیستم های صنعتی، آزمایشگاهی و پالایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این تمپرچر ترانسمیتر که یکی از دقیق ترین و مورد اطمینان ترین ترانسمیتر دماهای در حال حاضر دنیا است، کارشناسان و تکنیسین های شرکت ها و کارخانه ها به کنترل دمای قسمت های مختلف سیستم می پردازند. شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش ترانسمیتر دما روزمونت Rosemount در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید ترانسمیتر دما روزمونت 644 و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت تمپرچر ترانسمیتر روزمونت 644 با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا تماس بگیرید.

ویژگی های ترانسمیتر دما روزمونت 644

شرکت روزمونت با سابقه طولانی در زمینه تولید ابزار دقیق و یکی از پرکاربردترین آن ها یعنی ترانسمیتر دما با تولید ترانسمیتر روزمونت 644 که یکی از باکیفیت ترین . دقیق ترین تمپرچر ترانسمیتر های دنیا است، خدمت زیادی به صنایع مختلف از جمله پالایشگاه ها، کارخانجات و آزمایشگاه ها نموده است. این ترانسمیتر دما دارای دقت بسیار زیاد بوده و حتی در شرایط سخت دارای بازدهی بالایی می باشد.

 

 از ترانسمیتر دما کجا استفاده میشود؟

به طور کلی ترانسمیتر ها به عنوان ابزار دقیق استفاده می شوند و وظیفه آنها کنترل پارامترها و فاکتورهای مختلف صنعتی است. به عنوان مثال ترانسمیتر دما برای اندازه گیری دما و تغییرات آن در یک فرآیند و پرشر ترانسمیتر برای اندازه گیری و تغییرات فشار استفاده می شود. بنابراین از ترانسمیتر دما می توان در نقش های مختلفی استفاده کرد. برخی از این نقش ها عبارتند از:

  • اندازه گیری و کنترل دما در یک کوره صنعتی یا غیر صنعتی
  • اندازه گیری و کنترل تغییرات دما در اثر واکنش های شیمیایی
  • اندازه گیری و کنترل دما در موتورهای صنعتی برای ایجاد شرایط بهینه
  • اندازه گیری و کنترل دما در سیستم های پایپینگ در فرایندهای صنعتی و پالایشگاهی
  • اندازه گیری و کنترل دما در مخزن های تحت فشار و محل انجام واکنش های شیمیایی
  • اندازه گیری و کنترل دما در دیگ بخار و در بویلر ها.